پنجشنبه 14 خرداد 1399 - Thursday 04 June 2020

14مهر؛ آخرین زمان ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی

14مهر؛ آخرین زمان ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی
داوطلبان آزمون استخدام بخش خصوصی تا فردا براي ثبت نام زمان دارند.
محمد حسین قمری دبیر آزمون استخدامی بخش خصوصی خاطرنشان کرد امکان تمدید براي داوطلبان استخدامی در آزمون بخش خصوصی وجود ندارد.

قمری با اشاره به این که اطلاع رساني در زمينه ثبت نام و حضور در آزمون استخدام بخش خصوصی بارها و از طرق مختلف انجام گردیده است خاطرنشان کرد:به اطلاع تمامی اشخاص جویای کار، متقاضیان فرصت های شغی بهتر، دانشجویان و اشخاص تکنیسین می رساند نظر به پایان قطعی زمان ثبت نام سومین آزمون استخدامی بخش خصوصی در مورخه ۱۴ مهرماه هیچگونه تمدیدی جدیدی براي ثبت نام در آزمون وجود ندارد و بخش ثبت نام سایت پس از این تاریخ غیر فعال ميشود .

دبیر سومین آزمون استخدامی بخش خصوصی با اشاره به ورزهای پاياني زمان ثبت نام از متقاضیان جویای کار خواست که هرچه سریعتر براي ثبت نام اقدام کنند.

او ادامه داد: در سومین آزمون استخدامی بخش خصوصی بیش از ۱۷۵۰ شرکت دانش بنیان، تجاری، صنعتی و فناور اقدام به شناسایی و جذب نیروی انساني مورد نیاز خود خواهند کرد و پيش بيني ميشود در آزمون سال جاری بیش از ۱۰۰۰۰ مهلت شغلی ایجاد شود.

قمری گفت :در آزمون سال جاری ۲۰۳ عنوان شغلی در هشت گروه شغلی موجود است که داوطلبان میتوانند براي احراز این شغل ها، توانایی ها، تخصص و شایستگی های خود را به نمایندگان شرکتهای متقاضي ارائه کنند.

بر اساس این گزارش، نظر به عدم تمدید زمان ثبت نام و ترافیک بالای سایت در ساعتهای پاياني زمان باقی مانده ، شایسته است متقاضیان حضور در آزمون استخدامی تا پایان وقت اداری ۱۴ مهرماه از طريق لینک https://inre.ir/register/step1 اقدام کنند.

منبع :فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *