پنجشنبه 20 فروردین 1399 - Thursday 09 April 2020

رقابت ۱۳۶۱ نفر بر سر ۳۵ کرسی نمایندگی در استان تهران / در پاکدشت ۸ نفر برای تصدی یک کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی به رقابت خواهند پرداخت.

رقابت ۱۳۶۱ نفر بر سر ۳۵ کرسی نمایندگی در استان تهران / در پاکدشت ۸ نفر برای تصدی یک کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی به رقابت خواهند پرداخت.

 بیست و هشتمین جلسه ستاد انتخابات استان تهران عصر پنجشنبه با استاندار تهران و اعضای این ستاد در استانداری تهران برگزار شد.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در این جلسه با بیان اینکه «ابراز و لوازم و تجهیزات لازم برای برگزاری شکوهمند انتخابات فراهم شده است.» به تعداد کل کاندیداهای حوزه‌های انتخابیه استان تهران اشاره و اظهار کرد: در حوزه انتخابیه استان تهران ۱۳۶۱ در روز جمعه برای تصدی کرسی‌های مجلس شورای اسلامی به رقابت می‌پردازند که از این تعداد، در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و پردیس ۱۲۶۴ نفر برای تصدی ۳۰ کرسی نمایندگی، در حوزه انتخابیه شهریار، ملارد و قدس ۲۳ نفر برای تصدی یک کرسی، در حوزه انتخابیه ورامین، قرچک و پیشوا ۲۰ نفر برای یک کرسی، حوزه انتخابیه دماوند ۱۱ نفر برای تصدی یک کرسی، حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان ۳۵ نفر برای یک کرسی و در حوزه انتخابیه پاکدشت ۸ نفر برای تصدی یک کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی به رقابت خواهند پرداخت.

وی با تاکید بر لزوم آغاز فرآیند رای گیری از ساعت ۸ صبح جمعه گفت: واقعا تمام تلاش عوامل برگزاری انتخابات باید بر این باشد که مردم در صف نایستند و رای گیری به پایان شب محول نشود.

استاندار تهران همچنین به تامین امنیت انتخابات در استان تهران توسط  ۱۴ هزار نیرو اشاره و خاطر نشان کرد: فردا ۳ مانور برای اطمینان از پیش بینی‌های انجام شده برای تامین امنیت انتخابات توسط نیروی انتظامی در تهران بزرگ برگزار می‌شود.

وی گفت: تعرفه رای مورد نیاز هم اکنون در اختیار شعب اخذ رای قرار گرفته است. همچنین دستگاه های احراز هویت نیز که با تأخیر به استان رسید، مستقر هستند و با موفقیت عمل خواهند کرد.

محسنی بندپی در پایان درخصوص برخی مسائل مطرح شده درباره‌ی تایید برخی موارد مثبت ویروس کرونا، تصریح کرد: با هدف رفع دغدغه‌های مردم، وزارت بهداشت، ستاد امنیت انتخابات و ستاد مدیریت بحران در تلاش هستند و جلساتی در این خصوص تشکیل داده‌اند و خواهند داد تا با اتخاذ تدابیری، نگرانی مردم از انتقال ویروس به حداقل برسد؛ نتایج این جلسات  با فوریت به اطلاع مردم خواهد رسید.

استاندار تهران در پایان خاطر نشان کرد: انشاالله آنچه که دشمن برای حضور کمتر در پای صندوق تبلیغ می‌کند، با شکستن مواجه شود و فردا شاهد حضور شکوهمند کردن پای صندوق های رای باشیم؛ حضور  و مشارکت مردم در انتخابات برای تامین منافع و امنیت ملی اثر بخشی بسیار بالایی به همراه دارد.

در این جلسه روسای کمیته‌های ستاد انتخابات و فرمانداران شهرستانهای مختلف استان تهران به ارائه گزارشی از از سطح آمادگی ستادهای انتخابات شهرستان ها استان تهران برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره پنجمین دوره خبرگان رهبری پرداختند.

منبع : ایسنا

 

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *