یکشنبه 27 خرداد 1403 - Sunday 16 June 2024

کاروان اساتید دانشگاهیان وارد مدینه منوره شد

کاروان اساتید دانشگاهیان وارد مدینه منوره شد
 کاروان مخصوص اساتید دانشگاهیان در حج تمتع سالجاری در تاریخ پنجشنبه هفدهم خردادماه مصادف با بیست و هشتم ماه ذی القعده وارد شهر پیامبر عظیم الشان مدینه منوره شدند.

سلام من به مدینه، به آستان رفیعش

به مسجد نبوی، به لاله های غریبش

سلام من به علی و به حلم و صبر عجیبش

سلام من به بقیع و چهارقبر غریبش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک ، کاروان مخصوص اساتید دانشگاهیان در حج تمتع سالجاری در تاریخ پنجشنبه هفدهم خردادماه مصادف با بیست و هشتم ماه ذی القعده وارد شهر پیامبر عظیم الشان مدینه منوره شدند.

بالاخره موسم انتظار به سر رسید و توفیق زیارت پس از روزها و شب های بیقراری محقق شد و شیفتگان و دلدادگان سرزمین نور پس از تحمل سالها انتظار و همچنین بعد از چندین ماه انجام تشریفات اداری و گذراندن دوره های آموزشی حج، با شور،شوق و ذوق وصف ناپذیر به مدینه الرسول وارد شدند و با اهدای گل و گلاب در فرودگاه مدینه مورد استقبال قرارگرفته و‌ نهایتا در هتل محل استقرارشان اسکان یافتند.

اولین سلام و عرض ارادت بصورت حرکت دسته جمعی کاروانی در اولین روز این سفر پرفضیلت قبل از غروب آفتاب و نماز مغرب توسط اساتید دانشگاه با حضور روحانیت معزز، عوامل کاروان و مداح اهل بیت انجام گرفت که گزارش آن در ساعات آتی تقدیم خواهد شد.

شایان ذکر است، این کاروان نیز همانند سایر کاروانهای اعزامی، با برنامه های از پیش طراحی شده توسط سازمان حج و زیارت بعد از پنج روز اقامت در شهر مدینه منوره و زیارت قبور بقیع و سایر امکان متبرکه به جهت انجام مناسک حج عازم مکه مکرمه خواهند شد.

انتهای پیام

 

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *