سه شنبه 11 بهمن 1401 - Tuesday 31 January 2023

RAVAPRESS International Media : Moving Towards The Conquest Of AMERICA ( U.S.A )

RAVAPRESS International Media : Moving Towards The Conquest Of AMERICA ( U.S.A )

{پیش به سوی فتح آمریکا Moving Towards The Conquest Of AMERICA ( U.S.A ) } ؛ پس از فتح دروازه تیم ملّی فوتبال ولز ، نوبت فتح دروازه تیم ملّی فوتبال آمریکاست.

 

 

رسانه رسمی و بین المللی  ” رواپرس “ ( دارای مجوز انتشار 3 زبانه فارسی _ عربی و انگلیسی ) ؛

 

 

 

 

 

 

هر بیشه گمان مبر که خالیست

شاید که یوزپلنگ خفته باشد

 

… مردان روز های سخت کاری کردند کارستان ، بی جهت نیست کیروش امروز و پس از برد تیم ملّی سترگ فوتبال کشورمان صادقانه و با صراحت ابراز داشت « حس همبستگی و وحدت در تیم ملی دیده شد ، مجددا به ریشه های خودمان برگشتیم» .

ابر مردانی که ضمن بازگشت به روزهای اوج شجاعانه نه تنها غیرت و شرف را با از جان گذشتگی معنا ، بدخواهان پروپاگاندای این مرز و بوم و تهییج کنندگان قلم به مزد در هیبت اینترنشنال کذایی جیره خواره ابو ارّه و … ،  را رسوا ، سلبریتی های پوشالی گزافه گو _ شب پرست و دروغ پردازِ عطشان ویزای اقامت دائم تورنتو و ینگه دنیا ( اخراجی از امارات ) را علاوه بر انزوا مفتضح نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

خوبانی که با اتّکال به ذات اقدس الهی و اقدام متهوّرانه خویش برکنار از احیاء غرور آسیب دیده و کرامت خدشه دار شده خویش ؛ مُهر تاییدی بر جمله امروز کیروش  « در باطن ایرانی تر از تعدادی از ما » ضرب نمودند آنجا که اقرار داشت :

« من به بازیکنانم گفتم فوتبال یک بازی است که شاید گاهی کرامت شما با باخت زیر سوال برود ، ما در اوّلین بازی غرورمان خدشه دار شد اما حالا باعث شد غرور خودمان را به دست بیاوریم و نتیجه بگیریم. خواستیم نشان دهیم فوتبالی را که در درون روح و ذهنمان داریم همین است ؛ باید به بازیکنانم احترام بگذاریم آنها شایسته حمایت هستند ».

اینجانب ضمن پوزش از اطاله ی کلام ایضا” پاسداشت یاد و خاطره شهدای مدافع امنیّت نیز تبریک این پیروزی باشکوه محضر مقام عظمای ولایت و مردم شهید پرور سرزمین نازنینم ؛ آرزوی بهروزی تیم ملّی فوتبال کشورم را در دیدار روز سه شنبه هشتم آذرماه سال جاری در آوردگاه و ورزشگاه الثمامه مقابل تیم ملّی آمریکا از پیشگاه قادر متعال مسئلت داشته و از اعماق وجود خطاب به یوزهای دوست داشتنی صلا می زنم :

{پیش به سوی فتح آمریکا Moving Towards The Conquest Of AMERICA ( U.S.A ) }.

ایّامتان بکام پرچم خونرنگ و سرافرازتان تا ابد در اهتزاز.

***

جامعه شناس و عضو پیوسته انجمن جامعه شناسی ایران

کارشناس خبر از دانشکده صدا و سیما ، صاحب امتیاز رسانه رسمی و بین المللی ” رواپرس “

پژوهشگر و تحلیلگر مسائل منطقه آمریکای لاتین 

رضا عرب

 

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *