یکشنبه 27 خرداد 1403 - Sunday 16 June 2024

” وقف – نذر ” رسانه رضوی علیه آلاف التحیه و الثناء ( رواپرس ) / پادگان شهید کبریایی نزاجا در زیر سایه خورشید

” وقف – نذر ” رسانه رضوی علیه آلاف التحیه و الثناء ( رواپرس ) / پادگان شهید کبریایی نزاجا در زیر سایه خورشید

گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی نزاجا با حضور خدام حرم رضوی زیر سایه خورشید رفت.اهدای هدایا به کادر نظامی پادگان با اسامی رضا و اهدای جوایز به شرکت کنندگان مسابقات فرهنگی از دست خدام حرم رضوی پایان بخش برنامه‌های حضور خدام امام مهربان در این پادگان بود.

به گزارش آستان نیوز از اصفهان، کاروان زیر سایه خورشید با پرچم سبز رضوی در بدو ورود به پادگان شهید کبریایی در شهرستان آران و بیدگل با احترام نظامی فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی نیروی زمینی ارتش بر پرچم متبرک گنبد امام رضا(ع) مورد استقبال و خیر مقدم این فرمانده ارتش قرار گرفت.
خدام حرم رضوی با حضور بر سر مزار شهدای گمنام مدفون در پادگان و عرض احترام به ساحت نورانی و مقدس شهدا، برنامه پرچم‌گردانی و مولودی‌خوانی را برای سربازان وظیفه و کادر نظامی پادگان اجرا و از تلاش‌های غرورآفرین نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران را  تجلیل کردند.
اهدای هدایا به کادر نظامی پادگان با اسامی رضا و اهدای جوایز به شرکت کنندگان مسابقات فرهنگی از دست خدام حرم رضوی پایان بخش برنامه‌های حضور خدام امام مهربان در این پادگان بود.
همچنین دیدار با خانواده شهیدان حاجی زادگان، عباسی، حضور در کمپ ترک اعتیاد، حضور در سه واحد صنعتی فرش ماشینی با تجلیل از روسای کارآفرین و خیّر این واحدها، شرکت در جشن دختران و جشن مردمی در باب المراد و بوستان مهربانو از جمله برنامه‌های حضور کاروان زیر سایه خورشید اعزامی از مشهد مقدس به شهرستان آران و بیدگل است.

جشن‌های مردمی معنوی «زیرسایه خورشید» همزمان با دهه کرامت برای هفدهمین سال توسط آستان قدس رضوی و با حضور ۳۳۰ خادم در قالب ۹۵ کاروان رضوی در بیش از 2 هزار نقطه داخل کشور و ۱۸ کشور دنیا با شعار «با شما سربلندیم» در حال برگزاری است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *