سه شنبه 08 اسفند 1402 - Tuesday 27 February 2024

آیت‌الله رئیسی: جریان جهاد به برکت قلم امام هرگز در کشور سرد نشده است

آیت‌الله رئیسی: جریان جهاد به برکت قلم امام هرگز در کشور سرد نشده است

* دولت خود را موظف به حمایت از گروه‌های جهادی می‌داند و در این راستا سه وظیفه هدایت، حمایت و نظارت را در کنار پیگیری امور گروه‌های جهادی تعریف کرده‌ایم.

 رئیس‌جمهور با بیان این‌که جریان جهاد به برکت قلم امام بزرگوارمان‌ هرگز به سردی نگراییده است، تأکید کرد: دولت خود را موظف به حمایت از گروه‌های جهادی می‌داند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی با گرامیداشت سالروز تأسیس جهاد سازندگی گفت: جهاد سازندگی ادغام شد اما جریان جهاد به برکت قلم امام بزرگوارمان هرگز در کشورمان سرد نشده است.

وی افزود: حرکت‌های جهادی توسط طلاب و دانشجویان ادامه پیدا کرده و جوانان عزیز ما با همان اخلاص و انگیزه‌ روزهای آغازین‌ انقلاب در لبیک به بیانات و فرامین رهبر و مقتدای بصیرت‌آفرین‌ کارها را با جدیت دنبال می‌کنند.

رئیس جمهور در ادامه خاطرنشان کرد: دولت خود را موظف به حمایت از گروه‌های جهادی می‌داند و در این راستا سه وظیفه هدایت، حمایت و نظارت را در کنار پیگیری امور گروه‌های جهادی تعریف کرده‌ایم.

آیت‌الله رئیسی متذکر شد که با تشکیل شورای‌عالی جهاد سازندگی در کشور حرکت‌های جهادی با شتاب و حمایت‌های بیشتری از سوی دولت ادامه پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *